Metody płatności

Metody płatności w hurtowniastanik.pl

W sklepie internetowym Hurtowni Tkanin Stanik za zamówienie możesz zapłacić na kilka sposobów, wybierz ten, który jest dla Ciebie najbardziej korzystny.

 

  • PayU - czyli bezpieczne płatności online, które oferują wiele różnych form zapłaty takich jak np. Szybki przelew online z Twojego banku, GPay, ApplePay, Blik i wiele więcej. Dodam tylko, że jest to najlepsza metoda płatności jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia gdyż w pierwszej kolejności realizujemy zamówienia opłacone z góry za pośrednictwem PayU.
  • Przelew tradycyjny- jeżeli preferujesz sam dokonywać płatności, bezpośrednio ze swojego konta wybierz właśnie tą metodę płatności. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia z wybraną formą płatności przelew tradycyjny należy zaraz po opłaceniu zamówienia przesłać, na adres e-mail: sklep@hurtowniastanik.pl, potwierdzenie dokonania przelewu - w tytule wpisując nr zamówienia, za które dokonujesz płatności.
  • Pobranie - jeżeli nie lubisz płacić z góry za towar powinieneś wybrać tą metodę płatności, po prostu składasz zamówienie i czekasz, z odliczoną kwotą, na Kuriera, który zapuka do Twych drzwi.
  • Gotówką/kartą stacjonarnie - jeżeli jesteś z miasta Łodzi, okolic lub przejeżdżasz przez Łódź zajrzyj do nas na al. Jana Pawła II 65 w godz. 9:00 - 16:00 od pon. do pt. i zapłać za swoje zamówienie na miejscu gotówką lub kartą - jak wolisz.