O firmie

Hurtownia Tkanin Pościelowych - Hurtownia Tkanin Stanik.

Witamy Cie w sklepie internetowym Hurtowni Tkanin Stanik. Znajdziesz tutaj tkaniny pościelowe na metry i całe belki, gotowe komplety pościelowe w przeróżnych rozmiarach. kołdry w cenach wyjątkowo atrakcyjnych, prześcieradła bawełniane, jersey, frotte, z gumką i bez gumki, poduszki antyalergiczne do użytku domowego jaki do hoteli i pensjonatów a także zasłony, obrusy, ręczniki. Cały asortyment wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

Zaufaj doświadczeniu, jesteśmy w branży tekstylnej od 1994r.

Dwadzieścia pięć lat doświadczenia w branży pozwala nam poznać i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, przez ten okres współpracowaliśmy z wieloma instytucjami, przedsiębiorstwami, hotelami i pensjonatami z czego każdy z tych podmiotów zawsze był zadowolony. Najważniejsza dla nas jest dobra relacja z Klientami dlatego też zawsze stoimy frontem do Was i wybieramy rozwiązania takie abyście mogli odnieść jak największą satysfakcję ze współpracy z nami.

Po czym możesz nas poznać?

Przede wszystkim po szybkiej i rzetelnej realizacji powierzonego nam zamówienia, profesjonalnym doradztwie i pomocy w doborze odpowiedniego dla Ciebie asortymentu opartego na dwudziestopięcioletnim doświadczeniu, szerokim wyborze metod dostawy i płatności. Ponadto jesteśmy w 100% polską firmą z polskim kapitałem - podatki płacimy w naszym kraju.

Zapraszamy do zakupów i współpracy.

Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, domy wczasowe, szpitale, Domy Pomocy Społecznej, wszystkie instytucje państwowe, pozostałe firmy sektora prywatnego oraz gorąco zachęcamy do zakupów Klientów indywidualnych. Składając zamówienie w sklepie hurtowniastanik.pl gwarantujemy Tobie profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

 

Hurtownia Tkanin Stanik 2019r. ©