Reklamacje i zwroty towaru

Prawo do odstąpienia od umowy:

Szanowny Kliencie, pamiętaj, że robiąc zakupy na odległość przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania przyczyny, poniżej dostępny do pobrania,  formularz odstąpienia od umowy.

Reklamacje wadliwego produktu:

Jeżeli zamówiony przez Ciebie produkt posiada wadę lub uważasz, że jest niezgodny z opisem zgłoś nam swoją reklamację, poniżej instrukcja w jaki sposób, prawidłowo, złożyć reklamację.

Koszt zwrotu:

Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący.

 

Instrukcja dokonania zwrotu/reklamacji:

1. Spakuj produkt, który chcesz zwrócić w taki sposób aby nie uszkodził się podczas transportu - pamiętaj o załączeniu do przesyłki dowodu zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionego formularza zwrotu/odstąpienia od umowy/reklamacyjnego - dostępnego do pobrania poniżej.

2. Odeślij produkt na adres: Łódź 93-570, al. Jana Pawła II 65, wybranym przez siebie przewoźnikiem (istnieje możliwość odebrania od Ciebie produktu przez naszego Kuriera, więcej informacji jak to zrobić pod nr tel.: 508 194 607).

3. Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki mamy 14 dni aby zwrócić Ci pieniądze na konto, które podałeś w wypełnionym i dołączonym do paczki formularzu.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcam Cie do kontaktu z nami, na pewno pomożemy.