Wysyłka i dostawa

Wysyłka i dostawa zamówień z Hurtowni Tkanin Stanik.

W Hurtowni Tkanin Stanik oferujemy kilka form dostawy/odbioru zamówienia, poniżej przedstawię Ci je wszystkie.

 

  • Kurier DPD - możesz wybrać sposób dostarczenia swojego zamówienia za pośrednictwem tej firmy. Przy tym przewoźniku zamówienia złożone do godziny 10:00 zostają wysłane tego samego dnia natomiast po tej godzinie zostają wysłana następnego dnia roboczego.
  • Kurier InPost - wybierając tego przewoźnika zamówienie możesz składać do godziny 14:00 aby otrzymać je następnego dnia roboczego w przeciwnym przypadku Twoje zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego.
  • InPost Paczkomaty - każdy zna paczkomaty taki więc nie ma co się rozpisywać na ich temat, jedynym ograniczeniem tej metody jest gabaryt zamówienia, to rozwiązanie jest skierowane raczej do Klientów detalicznych. Czas wysyłki zamówienia identyczny jak w przypadku Kuriera InPost.
  • Dostawa Firmowym Busem - kilka razy w tygodniu, nasze firmowe busy, wyruszają w różnych kierunkach Polski aby dowieść złożone - hurtowe, zamówienia do naszych Klientów, aby wybrać tą metode dostawy należy skontatkować się z nami telefonicznie pod nr: 508 194 597.
  • Odbiór osobisty - odbiór w siedzibie głównej firmy Hurtownia Tkanin Stanik w Łodzi na al. Jana Pawła II 65 w godzinach 9:00 - 16:00 od poniedziału do piątku (z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy).